Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Ateista" gimnáziumok Budapesten?

"Ateista" gimnáziumok Budapesten?

Figyelt kérdés
Még csak vallásosokat találtam.

2017. ápr. 18. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
akkor elég bénán keresel XDD
2017. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Osztom az első véleményét.
2017. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kosz a segitseget. Vki normalis?
2017. ápr. 18. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
eddig mind2 válasz normális volt ;) teljesen igazuk volt, te nem tudsz keresni.
2017. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Így kapásból csak a Fasori jutott eszembe ami "vallásos", de állítólag ott se veszik olyan nagyon komolyan, bár nem tudom, nem oda járok. Bármelyik másik gimi pl. Könyves, Madách, Szent László, Kölcsey, Szinyei állami gimnáziumok, mert sztem erre gondoltál "ateista" alatt.
2017. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten ateista gimi (?) nincs Bp.-en, se sehol máshol. A vallásszabadság mindenkinek jár (törvényesen és amúgy is), biztos van mindegyik gimiben hívő és nem hívő.

Ha nem vallásos gimikre gondolsz, akkor gyakorlatilag mindegyik az ha nem írják oda, hogy ők XYZ Evangélikus gimnázium.

Milyen erősségűt keresel, hányas tanuló vagy?

2017. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!