Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-jypk óvodapedagógus...

SZTE-jypk óvodapedagógus szakra jelentkeztem 280 pontom van, szerintetek van ra esély, hogy felvesznek államira?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia :) Tavaly is az egyik legnépszerűbb szak volt mégis maradt a 280 pont. Idén is az lett. Egy nyelvvizsgán nem gondolkoztál? Ajánlom a Társalkodó nyelvvizsgát ! Nem túl nehéz szerintem és akkreditált. Én az SZTE-ETSZK ápolói szakára jelentkeztem ,314 pontom van. Kicsit parázok ,mert idén könnyítettek a felvételi követelményeken és már az idegen nyelvből tett érettségit is nézik, ami nekem jó, csak nagyobb rá az esély ,hogy növekedjen a ponthatár. Tavaly 280 volt, remélem 35-tel nem fog emelkedni. Bízom benne ,hogy mindkettőnket felvesznek, de ezt a társalkodós nyelvvizsgát csak ajánlani tudom. Sok sikert!
2017. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Koszonom a valaszt! :)

Igen tavaly es tavaly elott is 280 volt a ponthatar. Nagyon remelem, hogy most is 280 lesz. Azt elfelejtettem leirni, hogy en levelezo allamira jelentkeztem! Vajon nagyobb esely van arra hogy levelezon hamarabb felvesznek allamira?

De szerettem volna nyelvvizsgazni, de sajnos.nem ugy alakultak a dolgok, hogy juliusig meg lenne. Koszonom az ajanlast, megnezem majd azt a fajta nyelvvizsgat! :)

En ugy gondolom, hogy teged biztosan felvesznek, nincs mitol felned! Szuper hogy ennyi pontod van!:) Sok sikert kivanok Neked is!!

2017. ápr. 21. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia :) szerintem nappalin nagyobb esély van rá, hogy felvesznek,de ne változtass a sorrenden, gondolom másodiknak jelölted meg a nappalis képzést. Ha véletlenül nem sikerülne bejutnod a levelezős képzésre akkor még mindig van rá esélyed, hogy bejuss nappalira :)
2017. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!