Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki (Budapest) ideiglenes...

A Teleki (Budapest) ideiglenes rangsorában magyar-töri nyekre 26. vagyok, viszont van pár velem egypontú, és előttem is többen vannak ugyanannyi ponttal. Bejuthatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kiesnek emberek, de nagyon félek, hogy pont most nem fognak annyian kiesni

2017. ápr. 20. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

középfokú beiskolázási adatai sorban keress rá, hogy hányadik volt tavaly az utolsó az ideiglenes rangsorban!

2017. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy veled azonos pontszámúak? Csak az oktatási azonosítóra lehet rákeresni. Mi nem látjuk, hogy hányan vannak mögöttünk, és azoknak hány pontjuk van. Vagy ismerőseid?
2021. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hú ezt elnéztem. 4 évvel... Bocsánat.
2021. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!