Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a debreceni...

Mit gondoltok a debreceni Medgyesiről?

Figyelt kérdés
Úgg nèz ki, hogy oda vettek fel az àltalànos tantervűre. Mit gondoltok az iskolàròl, tanàrokròl, diàkokròl ès az oktatàsròl. Mi az amit feltètlenül kell tudnom? Vàlaszaitokat előre is köszönöm. :)

2017. ápr. 24. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyű
2017. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az előzőnél igaza van nagyon könnyű. Ha általánosban 3 as voltál itt meg jobb tanuló is lehetsz.Gyenge az oktatás színvonala. Társaságok nem igen tudok beszélni. Én amit ezelőtt jelöltem volna sulit ott fellebbeznek .
2017. ápr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem nem vettek fel abba az iskolaba ahova menni szeretnek, ezert megyek a Medgyesibe. De meg lehet fellebbezni, nem? :)
2017. ápr. 25. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!