Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. ker. Móricz Zsigmond...

II. ker. Móricz Zsigmond gimnázium vélemény? A közösségre lennék kiváncsi. Sok rosszat hallottam.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 16:27
 1/10 anonim válasza:

Esetleg jovore te is oda mesz?

Valaszokra en is kivancsi lennek

2017. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen oda vettek fel. Téged is?
2017. máj. 1. 10:30
 3/10 anonim válasza:
Igen engem is :)
2017. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Teged milyen szakra?
2017. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Négyéves angol. Téged?
2017. máj. 4. 15:30
 6/10 anonim válasza:
Engem is. Akkor valoszinu osztalytarsak leszunk:)
2017. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nah akk jo:) lany vagy vagy fiu?
2017. máj. 5. 10:05
 8/10 anonim válasza:

Lany

Te?^^

2017. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En is:)
2017. máj. 5. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Én ott végeztem, ha 1-2-3. kerületi családból jössz, szeretni fogod. Magyarország legfelszereltebb, legszebben karbantartott, legdivatosabb iskolája, gyönyörű az épület, hatalmas az udvar, folyamatosan újítják fel az osztálytermeket, van óriás műfüves focipálya, két kosárpálya, teniszpálya, konditerem. A diákok is figyelnek a környezetre, mindenki igényes, nem firkálnak, rongálnak, stb. Sok a lehetőség, énekkar, sí- és snowboard tábor, olasz-francia nyelv szakkör, stb. Rengeteg pénzt kap az iskola, de pénzesek is járnak oda, tapasztalatból mondom, hogy aki nem tartozik minimum a felső középosztályhoz, azt kinézik, és általában ezek a gyerekek az első pár évben el is mennek az iskolából. Évente van jótékonysági bál, ilyenkor külsős fellépők és a diákok mutatnak be előadásokat (zene, tánc stb), és a szülők pezsgőznek, adakoznak az iskolának.

Mivel rózsadombi iskola, így evidens, hogy 17 évesen a gyerekek már saját autóval közlekednek a suliba, rengeteg híresség pénzes gyereke jár oda, és sokoldalúak a diákok: a gimi végére minimum 1-2 nyelven beszélnek, tudnak legalább egy hangszeren játszani vagy énekelni, és rendszeresen sportolnak (általában a divatosabb sportokat űzik: lovaglás, tenisz, golf).

Aki szeretne tanulni, az talál rá lehetőséget, mindenkinek az egyetem a cél továbbtanulásnál, általában külföldre mennek tovább, vagy a Corvinusra vállalkozói szakokra. Sok a cserediák is év közben, akik halasztanak (általában 9-10-ben), és 1 évet külföldön, általában az USÁ-ban vagy Japánban töltenek. Kapcsolatszerzésnek nagyon jó lehetőség, de kell hozzá "pofa", hogy bennelegyél a megfelelő társaságokban.

2017. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!