Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki Zrínyi Ilona Gimnázium...

Valaki Zrínyi Ilona Gimnázium vélemények? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Sznob iskola.
2017. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az iskola teljesítménye egyre romlik.. Amilyen jó hírneve volt, és jó iskola volt, most már ez nem annyira mondható el.
2017. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Oda járnak Nyíregyháza "ki vagyok, mi vagyok" gyerekei. Egyenesen irritáló. Minden lánynak a kötelező ombre haj, fiúknak meg a b*zi focista style. Az iskola előtt halomban állnak az anyu apu pénzén vett cruiserek minden évszakban. Dettó ugyan ez a Krúdy, a Kölcsey és a Vasvári. Ha a szüleid nem orvosok és ügyvédek, esetleg tanárok felejtsd el ezt az iskolát s vele együtt még ezt a néhányat, amit felsoroltam. 1000x inkább egy szakközép, ott biztos nem fognak kifigyelni, ha nincs 5000 követőd az Instagramon.
2017. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%
Hulyeseg, ne hallgass rajuk. En oda jarok, es jo suli nagyon a kozosseggel sincs semmi baj, igazabol minden iskolaban megvannak a tarsadalmi kulonbsegek de ezert nem neznek le senkit, aki meg lenez azzal nem kell foglalkozni vagy ki kell osztani a g*cibe. Az elozo kommentelot se a keves kovetoje miatt nem birjak fogadjunk.. Es a szinvonallal sem ertek egyet jok az atlagok nagyon, es a tanarok is jok alig tudok olyat mondani aki ne lenne szimpatikus. Ha barmi kerdesed van esetleg nyugodtan irj privatot. Es ne hallgass olyanokra akik kivulrol itelkeznek .. :)
2017. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Kedves utolsó!

Nem szándékozok vitába elegyedni, mert van köztünk pár év, DE! Oda járó egykori "ismerőseim" teljesen elsznobosodtak, mára már vissza sem köszönnek az utcán. Az embert pedig nem az alapján ítéljük, hogy mennyien követik egy közösségi portálon. Tudod egy állásinterjún a kutyát nem fogja érdekelni az összekapart like-jaid száma. Az alapján mondtam véleményt, amit tudok. Az előttem szólók sem dícsérték agyon a Zrínyit, amint látod.

2017. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%

Én idén végeztem a Zrínyiben.

A diákok jó 2/3át személyesen is ismerem, engem a jelenlegi generációból sztem majdnem mindenki, ha mást nem látásból. Tanárokkal dettó.

Ha valamire kíváncsi vagy, emberek vagy tanárok, programok terén, írj privátba.

2017. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!