Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megérkezett már a 2010-es...

Megérkezett már a 2010-es regisztrációs levél?

Figyelt kérdés
Az alap, és az osztatlan képzésre jelentkezők véleménye érdekelne.
2010. máj. 15. 08:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
huh, én is tök kivagyok, mert már több ismerősömnek megérkezett de nekem nem. :S:S:S
2010. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
14:02-es! Erre van egy nagyon egyszerű megoldás. Ha tudod, hogy úgyis ki kell fizetni, és most van pénzed, de lehet, hogy jövő hónapban már nem lesz, szépen félreteszed a pénzt, és meg is van oldva. Logikus,nem?
2010. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Akinek 9000 FT gondot okoz, akkor mi lesz majd, ha felveszik? Ott ennek a tízszerese is elmehet egy félév alatt. Könyvek, jegyzetek, utazás, koli, stb.
2010. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem arról van itt szó, megértem én, hogy van, aki ezt is nehezen tudja összekaparni, de ne sajnáltassa már magát, hogy nem mindegy mikor kell fizetni. Nyilván nem kell elbaszni az arra szánt pénzt. Amúgy meg, ha felveszik és tanul, jobb helyeken akár 60 ezret is össze tud szedni különböző ösztöndíjakból.


18:25-ös

2010. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
óóó ti mindenre tudok választ adni!!!!! Még ilyet! Nem csak arra irtam,hogy nem lesz akkor pénz,hanem arra,hogy ha ki se küldik,akkor hogy a francba fizessük be határidőre?? De ahogy látom,fogadni mernék,hogy megint kapok olyan választ,ami erre is talál megoldást. De jó nektek,hogy ti gazdagok vagytok!
2010. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A határidő: a kézhezvételtől számított 8 nap...
2010. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem gazdagok vagyunk (én személy szerint legalábbis), csak be tudom osztani a pénzt. Jéé. És a határidő tényeg a kézhezvételtől számított 8 nap, szóval lenyugodhatsz szépen. Nem esküdött össze ellened a világ.
2010. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy 8 nap! De még mindig nem értitek,hogy miről beszélek! Ha egyáltalán nem küldenek csekket,akkor az is lehet,hogy be se érkezett a jelentkezésem...akármi lehet,ezért szerintem nem hülye aki várja a reg.levelet! De nem írok ide többet,mert tudtam h megint tudtok majd erre is írni valamit!
2010. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, hívd fel holnap őket, és kérdezd meg, hogy mikor küldik a tiédet. Milyen egyszerű is ez.
2010. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!