Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abszolutórium megszerzése...

Abszolutórium megszerzése után maximum hány évvel lehet eltolni a záróvizsgát?

Figyelt kérdés
2012. július 4.-én kaptam meg az abszolutóriumot, 5 évvel később van, egyszer voltam záróvizsgázni, de nem sikerült (szakdolgozatot megvédtem). Sajnos a mostani - nyári záróvizsgára se biztos hogy sikerül eljutnom, de 2018 januárira el tudnék menni. Van esély rá még, hogy arra el jussak, vagy ez lenne az utolsó lehetőségem záróvizsgázni?

2017. máj. 1. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ez az ötéves szabály azokra vonatkozik, akik az új felsőoktatási tv. szerint kezdték meg képzést (2012-ben vagy azutána). A régebbi képzéseket 2018. szeptember 1-ig lehet záróvizsgával lezárni.

De kérdezz utána az egyetemeden mindenképp! Illetve úgy tudom háromszor lehet záróvizsgára menni, szóval lehet érdemes lenne most megpróbálnod, mert még mindig lehetne egy lehetőséged fél vagy egy év múlva.

2017. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hova jársz ?
2018. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!