Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelet matematika érettségin...

Emelet matematika érettségin használhatok négyjegyű függvénytáblázatot? És ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Ugye van a régebbi fajta sárga színű és az újabb fehér bevihettem mind a kettőt vagy csak egyet szabad ? (nem teljesen ugyan azok vannak benne azért kérdezem ) Előre is köszönöm a válaszokat !

2017. máj. 1. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőt beviheted.


"nem teljesen ugyan azok vannak benne azért kérdezem"

Nekem nincs meg a sárga. Mi az, ami a sárgában benne van, de a fehérben nem? :)

2017. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van benne pár plusz tétel illetve pár plusz definíció és szerintem kicsit jobban összeszedett én jobban szeretek benne néhány részt . De van amit meg a fehérbe találok meg könnyebben és ezért akarnám bevinni mind a kettőt ! És köszi szépen a választ !
2017. máj. 1. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Felsorolnád (vagy bárki) azokat a tételeket, definíciókat, amik nincsenek benne? (Gondolom (remélem) nincs túl sok.) Előre is köszi!
2017. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sárga függvénytáblázat 37. oldalán az n oldalú konvex sokszögekre vonatkozó tételeket a fehérben nem találtam meg.
2017. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!