Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztály osszetetel szerint...

Osztály osszetetel szerint szegeden egy info szakos iskolaba pl: ságvári GD kőrösy stb milyen a fiú lány arány? Volt mar valakivel olyan h egyedul volt lany osztalyba? Hogy kezelte?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szegeden tanulok, de lány vagyok ès infó szakos.

Hárman vagyunk az osztályban lányok, de olyanok, mintha ők nem is lennènek.

A közössègtől függ, hogy mennyire tudsz velük összeszokni. Megy a szivatás rosszabb esetben, de ha kiállst magadèrt lány lètedre, akkor nincs baj.

Nekem pl nekem akart jönni 9-ben egy fiú osztálytársam, kötekedett, de nem hagytam magam, majdnem összeverekedtünk.

2017. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ságváriban az én évfolyamomon 2 lány van infos osztályban a többi mind fiú, de nálunk ez igazából nem gond mivel együtt vannak óráik egy másik osztállyal ami meg lányokkal van tele :D többi sulit nem tudom hogy van, a Dériről tudom hogy ott van max 10 lány úgy összesen az egész suliban. Amúgy tudom ajánlani a ságvárit, van erősebb info szak is a városban sztem de közösség meg minden szempontjából a legjobb szerintem, én szeretem :) még 2 napig élvezhetem aztán szombaton elballagok xd
2017. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kőrösybe 14 lány 15 fiú mivel fele közgé fele infó. Az infós csoportba két lány van, a többi fiú, viszont elég sok óránk van együtt.
2017. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén végeztem egy pesti info szakközépbe, hát az osztályunkba 3 lány jelentkezett 2 iratkozott be és 0 fejezte be. Konflikus abból volt, hogy első félévben egyikük legalább 5 osztálytársammal próbálkozott, a másik lánnyal meg neme miatt voltak gondok. Ahogy észrevettem, évről évre több lány kezdte meg a sulit nálunk. Talán érdemes lenne elmenned gólyatáborba és összeismerkedni a többi lánnyal az évfolyamodról, csak megy más is.
2017. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!