Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki a Zsigmond...

Van olyan aki a Zsigmond Király Főiskolára (ZSKF) Andragógia szakra jeletkezett 2010 szeptemberétől? És akik már oda járnak, nekik mi a véleményük a szakról, az iskoláról?

Figyelt kérdés

2010 szeptemberében induló ZSKF - Andragógia szakra szeretnék bejutni. És szerintetek hogyan alakul ebben az évben a ponthatár ?


Akik már oda járnak, nekik mi a véleményük. Érdmes, vagy van olyan aki megbánta?


Köszönöm Szépen a segítséget.


2010. máj. 15. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én 2.nak jelöltem meg azt a sulit csak andragógia helyett gazd. és menedzsment. Nyílt napukon eléggé szimpatikusak voltak szóval szerintem jó
2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég drága iskola, igen magas ponthatárral. Én csak a szociológiát néztem ott.
2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a ZSKF-en vagyok másodéves andragógus hallgató, bár én levelezőn tanulok. Én nagyon szeretem a sulit, és egy percig sem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. Sokan szidják, hogy csak a pénzre hajt, illetve hogy alacsony az oktatás színvonala. Hát, én nem tudom, államilag támogatott vagyok :) , a jegyzetek között van egy-két drágább is, de meg lehet oldani mindent okosban. ;) A színvonal szerintem egyáltalán nem alacsony, nagyon szeretem a tanárok többségét, korrektek az előadások és a vizsgák is. Tényleg hallgatóbarát a főiskola. A rosszindulatú véleményekre ne hallgass, pláne olyanoktól ne, akik semmit nem tudnak a suliról.

Ha van bármi kérdésed, keress nyugodtan. :)

2010. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen. Ez így nagyon megnyugtató attól aki oda jár. Voltam nyíltnapon és nagyon tetszett.. nagyon modern, felszerelt, és tetszett. Igaz nem olyan nagy mint egy Gödöllői Egyetem..... de szerintem egész jó lehet. Azt hallotam Róla, hogy nincs az első 20 legjobb egyetemek/ főiskolák sorába Magyarországon :\\ Azt tudom, hogy egy Corvinus Egyetemmel persze nem lehet összehasonlítani.

Remélem felvesznek. :-)

2010. máj. 20. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A 17.14-es vagyok.

Ha már andragógia szakra jelentkeztél, akkor leírom, hogy az intézményvezető, Jászberényi József minden évben elmondja, hogy az országban a harmadik (vagy éppen a második) legjobb andragógusokat képző főiskolája a ZsKF, és ez az első főiskola magyarországon, ahol andragógia master szakon elindul a geronto-andragógia szakirány, ami szintén csak azt bizonyítja, hogy ilyen téren tényleg nagyon ott van az élmezőnyben az iskola. Nem tudom, hogy a többi szakirány milyen a főiskolán, lehet, hogy ők húzzák le az "átlagot", én csak a KMI munkáját ismerem, és azzal meg vagyok elégedve. :) Szerintem vágj bele nyugodtan!

2010. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!