Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi előtt vagyok és a...

Érettségi előtt vagyok és a Zrínyi M. Nemzetvédelmi Egyetem Kossuth L. Hadtudományi Karra akarok jelentkezni, Büntetés-végrehajtási nevelői szakra. Ha Társadalomismeretből és Informatikából érettségizek, akkora jár-e értük plusz pont a felvételin?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el! Én is oda szeretnék menni továbbtanulni. :) Szerintem az iskola weblapján érdemes szétnézni, viszont plusz pont... hát nem tudom, ilyesmiért nem hinném, "csak" egy jól sikerült érettségivel könnyebben bekerülhetsz, de ezt tényleg nem tudom biztosra. Megkérdezhetem, hogy fiú vagy lány vagy és hol laksz?
2008. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Lány vagyok, Debrecenben tanulok most. És te?
2008. okt. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!