Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE MSC felvételin mire kell...

BCE MSC felvételin mire kell számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vezetés szervezés mesterképzésre jelentkeztem - az alapszakot nem a Corvinuson végeztem - és elsősorban az érdekelne milyen szakmai kérdéseket tesznek fel, az ajánlott irodalmakból mennyire kell felkészülni?

Aki volt már leírná a tapasztalatát, mikről kérdeznek, mennyit kell elmondani a szakdolgozatodról vagy terveidről?



#felvételi #Vezetés és szervezés #vezszerv #BCE MSC #Corvinus mesterképzés
2017. máj. 11. 14:10
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ami nagyon fontos, hogy magabiztos és motivált legyél. Én mérnöki területről mentem, úgyhogy a szakdolgozatot nem firtatták, de a céljaimat megkérdezték.

A szakmai részétől pedig nem kell félni. Mindhárom témából kérdeztek kb. 1 dolgot. Segítőkészek voltak. (Többen is vizsgáztatnak, úgyhogy eltérő tapasztalatok is lehetnek).

2017. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!