Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem-Rendkivüli/e...

Debreceni egyetem-Rendkivüli/egyszeres szociális ösztöndij kapcsán lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Be akarom adni mert sajnos anyagilag padlón vagyok,ott tartok hogy már a tanulmanyaimat sem tudom finanszirozni.

Pár kérdésem lenne.


Mennyit lehet igényelni?

Valahol azt irják,hogy legfeljebb 50.000 Ft az összeg,a kérvényen viszont az szerepel,hogya támogatás minimum összege 50.000.

Most akkor ennyi a max. vagy ez a minimum és ettől többet is lehet igényelni?

Az összeget nekem kell odaírni,hogy mennyit szeretnék vagy azt ők döntik el,hogy mennyit adnak?

Mennyi idő mig a kérvényt elbírálják?


Köszönöm


2017. máj. 13. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy három esetben szokták megítélni? szülő halála, házasság, terhesség?
2017. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És van még a "szociális helyzet váratlan romlása" is..
2017. máj. 13. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakhogy arra nem ítélik meg. Arra a diákhitel és a diákmunka való. Eddig egy évfolyamtársam se kapta meg ezzel az indokkal, mindig jött az értesítés hogy erre nem áll rendelkezésre keretösszeg. Hárman kapták meg, de ők terhesek lettek.
2017. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Diakhitelt nem veszek fel az 100%..

Diakmunkaból meg nem lehet megélni,az azoknak jó akik akarnak egy kis kiegészitést a hétvégére,hogy többet ihassanak el...

A teljes idejü munka meg ugye az egyetem miatt nem lehetséges.

2017. máj. 13. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Anno (2010-ben) nekem járt a szociális ösztöndíj. Akkor 23700 forintot volt havonta , nem tudom, most mennyi.


Lehetett egyszerit igényelni-nem kellett hozzá haláleset vagy ilyesmi- nehezén ment a dolog, végül személyesen kerestem őket, pár nap múlva utaltak 59500 forintot.

2020. nov. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!