Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2. Rákóczi Ferenc Közgazdasá...

A 2. Rákóczi Ferenc Közgazdasági szki vagy a Károlyi Mihály ķözgazdasági szki a nehezebb, jobb iskola?

Figyelt kérdés
Esetleg akik oda járnak mesélhetnének róluk

2017. máj. 19. 21:52
 1/2 anonim válasza:
2. Rákócziról nem hallottam, Károlyi Mihályban voltam felvételizni tavaly, könnyű volt, a suli is jó elvileg, de végül a Teleki blankát választottam. Mindkettő bgszc és azt mondják egy szinten vannak
2017. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Én a károlyi Mihályba járok és egyszerűen imádom, az osztályt, a közösséget a büfét :D mindent

Tényleg nagyon jó suli

Én most vagyok 9.es és egyáltalán nem bánom, hogy ide jöttem

Kell tanulni nem mondom, nem egy gyűjtő, de elviselhető

A tanárok nem nyaggatnak úgy vannak vele hogy magadnak tanulsz, szóval nincs az , hogy rád száll azért mert lusta vagy a te életed úgy cseszed el ahogy akarod

Amúgy a tanárok is egész jó fejek

Egy matek tanártól meg töri tanártól mondjuk szinte mindenki retteg de ha őket nem fogod ki akkor nincs semmi

Viszont a másik matek tanár hát az világi :D

Utálom a matekot de az ő óráit imádom

Szét röhögjük magunkat órán voszont nagyon jól tanít, és ha valamit nem értesz akkor normálisan elmagyarázza, nem szarja le és halad tovább az anyaggal

Szóval én csak ajánlani tudom :)

2017. máj. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!