Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a szükséges jegyeim száma...

Ha a szükséges jegyeim száma megvan, de nem írtam meg egy dolgozatot, akkor mondhatja a tanár, hogy nem vagyok osztályozható?

Figyelt kérdés
Ugyan annyi jegyem van, mint amennyinek kell lennie, de úgy, hogy az egyik dogát nem írtam meg, csak kaptam egy plusz ötöst.
2017. máj. 25. 08:09
 1/2 anonim válasza:
Felevente 3 jegy szükséges hogy osztályozható legyél!!
2017. máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most leírjam még egyszer?!

Meg van a 3 jegyem, ugyanannyi van, mint a legtöbb osztálytársamnak, de az egyik dogát nem írtam meg, csak kaptam pluszba egy óraimunka ötöst.

A tanár nem konkrétan nekem mondta, hanem az osztálynak, hogy aki valamelyik dogát nem írta meg, az szóljon, hogy pótolnia kell, mert különben azt mondja, hogy nem leosztályozható.

2017. máj. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!