Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmány Péter jogi egyetemre...

A Pázmány Péter jogi egyetemre szeretnék menni majd. Milyen gimnáziumba menjek továbbtanulni? Pesten lehetőleg. : )

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel töri magyar a felvételi tárgy, olyan sulit keress, ahol van humán osztály. Meg lehetőleg vmi erős gimit, mert elég magas a ponthatár.

De amúgy nem jogi egyetem, hanem jog- és államtudományi kar, jogász szak.

2010. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Nyilván valami jobb gimnáziumba akarsz, de abból is van több tucat, minden kerületben van. A lakóhelyedhez közelit keress, hogy ne kelljen a fél életedet utazással tölteni. Egyébként nem jogi egyetem, hanem az egyetem jogi kara.
2010. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oké bocsi:)

igazából kinéztem egy magángimit,olyan,hogy egy osztályban max 8an vagyunk,személyre szabott tanítás stb. :)

5éves.

3.tól nyelvvizsgát is tehetek

utolsó évben meg csak az egyetemre készítenének:)

szerintem ez jó lenne

2010. máj. 17. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
De gondolom az fizetős, nem? Szüleid mit szólnak hozzá?:D Miért nem jó egy sima gimi?
2010. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekben a fizetős magángimikben nem magas a színvonal, a problémás gyerekek mennek oda. Neked nincs szükséged ilyenekre. Nyelvvizsgát pedig akárhol tehetsz. Ne dőlj be reklámnak!
2010. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor hova menjek?:(
2010. máj. 17. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen gimibe, ami normális színvonalú, és van humán osztály.
2010. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dózsa György gimi rákospalotán... humánon kezdtem 2007ben és annyira jó volt a töri, hogy egyértelmű volt 11-re az emelt szint... a magyar kicsit gyengébb és 'elvont' ezért visszamentem középre:D de idén nagyon sokan tettek a suliból emelt szintű törit illetve magyart. Egyébként nálam is esélyes a PPKE-JÁK:)
2010. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!