Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha új gimibe (azon belül más...

Ha új gimibe (azon belül más tagozatos osztályába ) akarok menni akkor kell tesztet írnom vagy hogy megy ez? (részletek lent )

Figyelt kérdés
Sopronba fogok költözni és a szechenyi gimiben gondolkodtam mert az reálos. Az itteni gimimben szerettem meg a matekot a kémiát és a fizikát is . Most 10-es vagyok és fizika faktra járok végű ősökkel . Kémia versenyeken is részt vettem párat meg is nyertem . Az általános iskolában pedig matek tagozatos voltam szóval jó alapjain vanak. Viszont a mostani gimimben angol tagozatos vagyok . Ez esetleg probléma hogy mondjuk matek tagozatos osztályába szeretnék menni . Kell e vmilyen tesztet írnom vagy ez hogy megy????

2017. máj. 26. 17:56
 1/3 anonim válasza:
Ilyenkor különbözeti vizsgát szoktak tenni.
2017. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az pontosan mi csoda ???
2017. máj. 26. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Íratnak egy tesztet amin felmérik tudsz-e annyit matekból hogy majd haladni tudj 11.-ben az osztállyal vagy annyira hátrább van a tudásod hogy csak úgy tudnak átvenni hogy pl. a 10-et újra kell járnod. Függ a sulitól, hogy van-e ilyen (habár ha erős suli akkor elég esélyes), szóval először az iskolát kéne felhívni hogy szeretnél oda átiratkozni, van-e rá lehetőség és ha igen milyen feltételekkel. ha meg kell tesztet írni elmondják milyen témakörökből kell írni és milyen eredménnyel vesznek fel.
2017. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!