Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ment valaki 2-essel a Sashegyi...

Ment valaki 2-essel a Sashegyi Arany János gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, hogy aki nyolcadikban kettes valamiből, miért akar gimnáziumba vagy később egyetemre menni.
2017. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, nyolcosztályosban egy csomó mindenből kettest kaptam, a jó felvételim miatt felvettek egy elitnek mondott gimibe, zéró energiabefektetéssel végig 4-4,5-ös tanuló voltam, kitűnőre érettségiztem, mivel most felvételizek egyetemre, arról nem merek semmit se mondani, de eléggé úgy áll, hogy menni fog, és nagyon-nagyon nem minimumpontos utolsó szakról beszélünk, szóval ennyit rólad. Az osztályzás iskolánként eltérő, úgyhogy a kettes önmagában még kb nem jelent semmit. Van olyan áltsulis tanár, aki idegbeteg és mindenért egyeseket vág be.

Kérdező, kb neked is ez a válaszom. Ha jól megcsinálod a felvételit, megérdemled, hogy bent legyél, ha nem, akkor lehet, hogy más suli után kell nézned. Mindenesetre kösd fel a gatyádat mind a felvételinél, mind a gimiben a legjobbadat kell már nyújtanod, úgyhogy lehetőség szerint ne elégedj meg a kettessel.

2017. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én arrol beszélek, hogy ha zéró energiabefektetéssel volt 2-es általánosban (jobb esetben nem kellett küzdenie érte), akkor nem fog gürizni a gimiben sem és az egyetemen sem a jó jegyért. És te sem, kettes. Ne hidd, hogy majd megszáll a szentlélek és az egyetemen tanulni fogsz, mint a kisangyal.
2017. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ja, mert annyira ismersz mindenkit? Honnan tudod, hogy miért volt kettese a gyereknek? Egyébként​ meg millió embert tudok, aki középsuliban simán jó jegyeket tudott szerezni kevés energiabefektetéssel, és egyetenen mégse halt bele a tanulásba, szóval hálásan megköszönném, ha a nagy életigazságaidat megtartanád magadnak.
2017. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az attol függ, milyen egyetem :D

De jó egyetemen ne várd, hogy tanulás nélkül szerzed a kettest.

2017. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért várnám? Ettől még; a kettes nem minden iskolában ugyanazt jelenti, és főleg nem kell elásnia magát a többiek előtt egy jegy miatt annak, aki ugyanazok szerint a feltételek szerint bejut az osztályba, tehát nyilvánvalóan odavaló.

És sokan vannak, akik középsuliban nem sokat tanultak külön, aztán egyetemen ez gyorsan megváltozott. Ha bele vagy kényszerítve a tanulásba, az tök más. S

Csak azért, mert ez egy anoním hely, és mindenkit egyszerű a legnyilvánvalóbbnak tűnő dobozba berakni, ettől még emberek vannak és esetek vannak. Mindenki eltérő kis hópehely. Csak arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy a te logikád szerint gimibe se kerülhettem volna. Irtó korai valakiről ilyen ítéleteket mondani egy jegy alapján, amit akármiből akármiért kaphatott.

2017. máj. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miközben az előttem írók, megbeszélik a nézeteltéréseiket, addig gyorsan válaszolnék a kérdésre: Ha van valamilyen kapcsolatod oda bárhogy felvesznek.💁🏻 Ha fizetsz is úgy szimplán jófejségből, aranytálcán kapod az érettségit👀🤷🏻 .
2017. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!