Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani gyenge,...

Mrs.Nobody kérdése:

Tudnátok mondani gyenge, közepes gimnáziumokat Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem kérek offot meg észosztást, köszönöm a megértést.

Szóval nem azért, mert egy lusta, buta semmirekellő vagyok, egész más okokból leromlott az átlagom, és túlléptem a hiányzási keretem az iskolámban. Nyílván nem szeretnék jogviszony megszüntetést, érettségi nélkül egy nagy 0 vagyok. Szóval be kellene valahol fejeznem a sulit, ezért ajánljatok nekem légyszi olyan bp.-i gimiket ahova 3,1-es átlaggal átvesznek 11.-be.

Köszi



2017. jún. 1. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért kicsit több info jöhetett volna. Mondjuk, hogy van-e valami szakosodás. Egyáltalán az, hogy ez sima gimi vagy szakgimi. Nem piszkálásból, csak mondjuk, ha gazdasági szakgimiben vagy, akkor hiába ajánlok neked eü-s képzést, nem fognak átvenni.
2017. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ,alapnak itt egy táblázat, ami 3 pont alapján összehasonlítja a gimiket. Bár, 2011-es de azért nagy változások nicnsenek.


[link]

2017. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mondtam volna, ha lenne, mert egyértelmű, hogy nem mindegy.

De teljesen hagyományos gimi, max annyi, hogy inkább humán, nyelvi beállítottság lenne jobb.

De nem vagyok válogatós helyzetben.

2017. jún. 1. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Jerikó Keresztény Humán Gimnázium. Ismerős gyereket tavaly kb hasonló átlaggal végül csak ide vettek át, és nagyon jól érzi magát.
2017. jún. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!