Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színész szeretnék lenni! Jó...

Színész szeretnék lenni! Jó tanácsok, hogyan?

Figyelt kérdés

Nyilván a színművészeti a cél -mit kell tennem, hogy felvegyenek? Milyen tapasztalataitok vannak a felvételivel, meg magáról az egyetemről? Amúgy van még lehetőség Magyarországon színész diplomára vagy akkor már külföld?

Nagyon lelkes vagyok, kis korom óta színjátszóra járok, gitározom és most szeptembertől jazz táncolni is neki kezdek (régebben néptáncoltam 6 évet, szóval van egy alapom).

Jövőre fogok gimibe járni (humán tagozatra), vagy csak azoknak van esélyük akik dráma tagozatra járnak?

Najó, mint látjátok, tényleg minden érdekel szóval minden részletes választ nagyon köszönök :D Megy a pacsi ;)



2017. jún. 2. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2017. jún. 2. 18:35
 2/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell hozzá egyetem. A mai világban kifejezetten amatőr színészeket keresnek, ilyen sorozatokat indítottak kereskedelmi csatornák. Pl. Segítség, bajban vagyok! és Éjjel-Nappal Budapest. Ezeknél folyamatosan hirdetnek felvételt, itt próbálkozz, a fizetés sem rossz. Az egyetem egyébként nem rossz ötlet. Ismeretség pedig nem árt.
2017. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Ha színházban szeretnél majd dolgozni, akkor mindenképpen meg kell próbálni a főiskolákat. Kaposváron is van ilyen képzés.

Azonban a főiskolák előtt el tudsz végezni tanodákat, ahová bekerülni is egyszerűbb.

Vannak államilag finanszírozott tanodák/sulik is, nézz utánuk!

Sok sikert!☺

2017. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. jún. 30. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!