Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatodik sikertelen vizsga...

Hatodik sikertelen vizsga utáni újrafelvételivel kapcsolatos információk?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy néz ki, hogy egy tárgyból jön a hatodik vizsgám, ami után elvileg megszűnik a jogviszony. Iszonyatosan nehéz tárgy 80% körüli bukási arányokkal, de persze mindent megteszek hogy sikerüljön a 6. Az volna a kérdésem, hogy mit tudtok mit lehet tenni ha esetleg mégsem sikerül (ez az utolsó tantárgyam a képzésen), hogy mégse vesszen kárba a több év munkám?

Hallottam az újrafelvételiről, de jó lenne valakitől hallani erről, aki jártas a témában.



2017. jún. 4. 17:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%
Jó, de azok a beugrók... :D Na, de mi volt az akkor?
2017. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%
adatb? :D Amúgy grat a vizsgához!
2017. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen, adatb :D

Ott azért szerintem ki tud pörögni a 6 vizsga, főleg aki nagyon stresszelős, és rosszul bírja ezt a fajta nyomást. Én például az extrémen stresszelős kategóriába tartozok. Nektek ez a része nem nyom annyit a latba?

2017. jún. 10. 02:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!