Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mesélni SE-ETK...

Tudnátok mesélni SE-ETK ápolóiról?

Figyelt kérdés

Milyen tantárgyak vannak? Anatómiát milyen szinten kell tanulni? Milyen vizsgák vannak?

Mindent szeretnék tudni :)

A honlapomon alig találtam valamit.



2017. jún. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárhol végzed, éhbérért fogsz tengődni és ágytálakat takarítani (persze ha nem mész külfödre természetesen).

Ha egészségügy, akkor csak orvos/fogorvos semmi más.

2017. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


ebben azt hiszem megtalálod a tárgyakat. anatómia nagyon húzós, ez a szórótárgy a szakon.

2017. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van tesi is -
2017. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

80-an kezdtünk tavaly szeptemberben és most 30-an maradtunk kb. Én sem biztos, hogy itt folytatom.

Minden félévben van pár nehezebb vizsga és mellette nagyon sok 1-2 kredites tárgy van, amik érdekesek (pszichológia, szociológia pl).

Ha jó emelt bioszt írsz, akkor első félévben alig kell hozzátanulni és az egyik nehezebb tárgy meg is van.

4 félév tesi van és itt nem lehet ellógni.(képzelj el egy ápolót, aki egy nagyobb darab beteget meg sem bír mozdítani....)

2. félévben anatómiagyakon lehet szerveket nézegetni, megfogni nem kötelező, de jó, ha nem undorodsz az ilyesmiktől.

Latin 2 félévig van és nem könnyű, de nagy segítség az anatómiához.

2017. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boci az OFF-ért, csak azért írok, mert én is ide fogok jelentkezni, és érdekel. :)
2017. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!