Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen nem tudom magamat rávenni, hogy tételeket tanuljak?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy tudom, hogy tanulnom kell, de mégsem tudom rávenni magamat. Reggelente is, amikor felkelek, egyből az jut az eszembe, hogy már megint le kell ülni és csak magolni, magolni... Olyan rossz, hogy másoknak ilyenkor már semmi dolgunk nincs, csak megvárni az utolsó tanítási napot, nekem meg még mindig az érettségivel kell szenvednem.
2017. jún. 10. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbtanulsz, akkor szerintem szokj hozzá, valakinek még július elején is vannak vizsgái. Ha meg nem tanulsz tovább, akkor motiváljon az, hogy csak egyszer kell végigcsinálni.
2017. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!