Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Egyetem Győr...

Széchenyi István Egyetem Győr tanító alapszak. Van olyan aki ezen az egyetemen végezte ezt a szakot?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét szeretném kérni akik Győrbe jártak tanító szakra. Milyennek tartjátok itt a képzést? Jobban megérné másik egyetemen tanulni?
2017. jún. 11. 14:07
 1/2 anonim válasza:

Szia . Győri tanítóképző jó fősuli . Szerettem nagyon . Viszont az elhelyezkedés Győrben katasztrófális .Eddig csak falvakba vettek fel tanítani éves szerződésekkel gyedes helyére . Legutóbb 35 km-rel arrébb tanítottam , ott is gyedes helyén voltam .Itt nem vártam meg , hogy felmondjanak határozott idő lejárta miatt . Férjhez mentem és szültem egy gyereket én is . Időközbe letelt a szerződésem így passzív gyeden vagyok most. Kapom a pénzt , de már nincs hova visszamenni dolgozni .

Elegem van , ha újra kezdhetném nem mennék tanítőnőnek . Most azt se tudom jövő ősszel mihez kezdjek. Mit fogok dolgozni jó kérdés . Nagyon nehéz ebben a szakmában elhelyezkedni , a győri tankerület csak éves szerződéseket ad .

2017. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Nagyon sajnálom, hogy ez a tapasztalatod. Ez az egyik nagy álmom, hogy ezt csinálhassam, de elszomorít, hogy ilyen helyzetek vannak itthon. Gondolom Pesten és környékén könnyebb az elhelyezkedés, viszont a többi város Győrhöz hasonlóan pang.(?)
2017. jún. 21. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!