Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elég, ha így tanulom a szóbeli...

Elég, ha így tanulom a szóbeli tételeket?

Figyelt kérdés

Szóval nem "betanulom" őket, hanem csak olvasgatom es próbálom a fontos gondolatokat megjegyezni.

Ezzel a módszerrel mennyire lehetek hatékony?

Sok tételt kell megtanulnom néhány nap alatt :D

A magyarnál igaz az, hogy sokat segít a vers és ha ott jövök rá a dolgokra? Meg ugye a nyelvtan azok csak rövid feladatok.

Törinél a források meg az atlasz az sokat segít, ígaz? Abból mennyit lehet összeszedni?

Az angol meg csak beszélgetés és oda olyan igazi tudás nem kell a nyelv ismeretén kivűl.

Jól látom a helyzetet?


Köszi a választ :D



2017. jún. 15. 12:05
 1/4 anonim válasza:
60%

Én is így vagyok vele mint te :D

Mivel a minimum pontra megyek így vasárnapig olvasgatóm őket megtanulni már úgyse lehet addig.

De ha úgy nézzük tőrin atlasz + forrás=simán megvan a minimum.

Nyelvtannál annyi mindent lehet saját fejből is "mesélni" hogy az is sima.

Irodalom ha párszor átolvasod + szöveg gyűjtemény és ha még órákon nem is aludtál mindig már az is megvan.

Német hát ettől félek de 33 ból a az 4 pont azé a 3 feladat fajtából csak őszéjón.

Nekünk van még szakmai de szerintem átolvasás után az is megy majd fölég hogy órákon azt nagyon belénk is verték .


Szóval ha te is ara mész hogy meglegyen nem célod "jó" eredmény akkor szerintem bőven elég. Na meg most már nem is tudunk mást tenni:D


Nos Hétfőn majd kiderül .

2017. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is így csinálom! A minimumra elég lesz :)
2017. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szerintem elég. De a fontosabb neveket és évszámokat azért tanuld meg. Meg a versek elemzését is olvasd át azért, mert néha olyan dolgokat kell kielemezni a versből, amire szerintem senki nem jönne rá magától.
2017. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

#1: "Német hát ettől félek de 33 ból a az 4 pont azé a 3 feladat fajtából csak őszéjón."

Ha szeretnéd, a nyelvtan jegyedet már most meg tudom mondani. :)

2017. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!