Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kreditindex igazolást honnan...

Kreditindex igazolást honnan szerezhetek?

Figyelt kérdés

Ösztöndíjhoz kellene benyújtanom, de arról semmilyen információm nincsen, hogy honnan szerezhetnék kreditindex igazolást. Segítsetek kérlek!

ELTE BTK



2017. jún. 16. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
TO?....
2017. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen adminisztratív problémád van, fordulj a Tanulmányi Osztályhoz. Ironikus módon ezt pont ott kell elintézni; bemész, mondod, hogy mit szeretnél, kinyomtatják, aláírják, 2 perc alatt megvan (már a sorbaállást leszámítva).
2017. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy valaki nem tudja mikor van nyitva az ELTE BTK-n a TO? Mert kerestem a neten, de sehol nem találom. Hétfőn bemennék, de úgy hogy nem tudom mikor nehéz lesz.
2017. jún. 16. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, de tényleg, hogy a "neten" hol kerested, hogy nem találtad...


[link]


Azt azért tudod, hogy ki a tanulmány előadód? ...

2017. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy mi az a tanulmány előadó szóval azt se tudom ki az :D Sajnálom, hogy ilyen tudatlan vagyok, de még sosem kellett semmilyen ügyet intéznem a TO-n.
2017. jún. 16. 22:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha.. Burgerné Szűcs Éva. Ezzel nem lettem közelebb.
2017. jún. 16. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nezd meg mikor van fogadoideje ennyi
2017. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!