Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarból csak témaköröket...

Magyarból csak témaköröket kaptunk ki, van egy olyan, hogy "Interkulturális megközelítések és regionális kultúra". Most akkor itt bármi lehet, vagy szabadon választott lesz?

Figyelt kérdés
Vagy ugyanez a helyzet a Színház- és drámatörténettel vagy a Világirodalom cíművel. Honnan tudjam, hogy kit/mit fog kérdezni? Akár 200 tétel is kijön ebből a témakörből. :(
2010. máj. 18. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Érettségin? Magyar szakon? Vagy hol kaptál ilyen témaköröket?
2010. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, középszintű érettségi.
2010. máj. 18. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg csak ennyit kaptatok? Ebbe gyakorlatilag az egész eddigi magyartudásod belefér, olyan tág kategória. Mi tavaly rendes tételeket kaptunk. Nincs kozultáció nálatok? Akkor megkérdezhetnéd a tanárt. Osztálytársaid nem tudnak semmit? Szerintem elsősorban a tanár tudna amúgy segíteni.
2010. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs konzultáció. Más tantárgyakból mi is kaptunk tételeket, de magyarból nem.
2010. máj. 18. 23:38
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem gáz, ha bemegyek? Mert kezdek kétségbeesni.
2010. máj. 18. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
persze h nem gáz.kérdezd meg, kötelessége megmondani, ha már nem adta oda normálisan. nálunk a regionális kultúra az azt jelenti h ahol a sulid van, v a környékén a településhez, "régióhoz" kapcsolatos személyről kell beszélni pl. szegeden józsef attila v juhász gyula. de ezt meg kell h beszéljétek. ilyen nincs h csak témaköröket ad meg, ez emelt szinten vab így.
2010. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se gáz, menjél be, kérdezd meg. Tudod, hogy van ez: az nem gáz, ha bemégy megkérdezni, de ha érettségin kihúzod a tételt, és egy szót nem tudsz, ott fog lesülni a bőr a képedről. És az nem csak neked lesz kínos, hanem azoknak is, akik ott voltak.

Én németből nagyon rosszul feleltem, és nagyon kínosan éreztem magam. Pedig nem buktam meg. Gondolhatod, milyen rossz érzés, amikor egy szót nem tudsz. Mindenképp kérdezd meg!

2010. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: "ott lesznek" - bocs, elírtam
2010. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!