Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érvénytelen az Infó Érettségi,...

Érvénytelen az Infó Érettségi, ha elfelejtettem bemásolni a forrás könyvtárt a vizsgakönyvtárba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy balhéznának miatta de illett volna.
2010. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg mappáztam, nem a gyökérbe mentetem a fájlokat. Kívánsci leszek, vagy 0 az egész vagy megbocsátanak:D
2010. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Áhh..


:D


Megyek Szeptemberre..


Huszasom bánja (meg a fxom)..

2010. máj. 19. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Am nem érvénytelen, de a HTML- majdnem 0 mer ta képek kapásból nem jelennnek meg
2010. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem volt Html feladat asszem, a powerpointba kellett csinálni a webfeladatot is.


De igazából arra se volt idő hogy normáliusan végigolvassam az összeset meg átnézzem stb..

2010. máj. 19. 13:05
 6/10 anonim válasza:

Én a forrás mappát írtam át az én nevemre O.o

Minden úgy maradt benne, ahogy volt + a fájlok amiket csináltam...

Nektek amúgy ment az adatbázis kezelés? Mert én amikor beimportáltam a dolgokat, semmit sem tudtam vele kezdeni, mert az ékezetek helyet ilyen ?x45"= dolgokat írt ki :( remélem azért meglesz a 4-es...

2010. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
UTF-8ra kelett az importálást. weblapot meg jegyzettömbbe kelett írni. Power pointa elég nehéz lett volna html forráskódot írni.... Am a pover point meg html 20 perc alatt készlett, 8:40re az adatbázis is, utána a wörd is viszonylag hamar egy óra 45 perc, exelt meg nem tudtam egy fügvényt se ismerek benne
2010. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem ment az első 3 lekérdezés meg a 7 es is..


Az importálásnál először a speciálisba kellett

(bal alsó sarok) menni és kiválasztani az UTF8 at, akkor jelenik meg rendesen a szöveg..


Én 2002 ben érettségiztem, és kiegészítő lett volna, de eleve úgy tudtam hogy 4 óra van rá nem 3..


Szóval ez is volt egy nagy meglepetés meg teljesen máshol voltak a menüpontok abban az officeban mint az enyémben, pedig az is 2003 mas volt mint az enyém..


Csomó billentyüparancsot betanultam hogy gyorsabban menjen amit aztán utánna nem tudtam kihasználni, keresgélni kellett (szívás)..


Minden feladatot tudtam volna csak több idő alatt..

Így midnegyikbe belekezdtem de csak egy készült el teljesen végig a többi meg félig, háromnegyedig...


Melyik hogy..

2010. máj. 19. 18:34
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem is találtam Html es feladatot, de mondom annyi időm nem volt hogy normálisan végigrágjam a feladatokat..


Powerpointba lehet menteni html be is, minek kódozgatni?!


Nvu ba is magától írja a kódot csak be kell minden állítani optikailag, na meg a menüpontokkal..

2010. máj. 19. 18:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Excelből ha nem ismersz függvényt az se számít mert az importálással, meg a táblázat megformázással is össze lehet szedni vagy 5-10 pontot..
2010. máj. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!