Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-s diák, aki segítene,...

ELTE-s diák, aki segítene, mesélne?

Figyelt kérdés
Igazából csak meséljetek légyszi, az iskolai életről, hogy milyen ott tanulni, a tanárokról, diákokról, koliról. Úgy néz ki, hogy felvesznek (előző évek pontjainál jóval több van nekem), és szeretnék tudni ilyen dolgokat lehetőleg első kézből.

2017. jún. 18. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE az egyik legsokrétűbb egyetem, a városban legalább 7 különböző helyen találhatók épületei, kampuszai. Ezek nyilván teljesen más felépítésűek, a karok eléggé változatosak az "iskolai élet", a "tanárok", "diákok" szempontjából. Kicsit pontosíthatnád a kérdésedet.
2017. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, de úgy mindenre kíváncsi vagyok. De ha ez segít, akkor ÁJK :)
2017. jún. 18. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia en jartam az AJKra :)

Melyik szakra mesz?:)

A kolikrol sajnos jobb nem szot ejteni a 7 kollegium kozul 2 van ami ut valami szintet, oda nehez bekerulni, a tobbi pedig eskuszom remalom :(

A tanarok fuggnek a szKtol illetve a tanulas is. Ha gondolod irj ram privatban :)

2017. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!