Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a Kőrösi Csoma...

Felvettek a Kőrösi Csoma Sándor Gimnáziumba (17ker) valaki vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem ezt a kerületet és a városba akartam suliba járni de nem vettek fel sajnos sehova azok kozuk az iskolak kozul amik erdekeltek volna.. igy hat ide vettek fel de nem akarok negativan hozzaallni semmikeppen az iskolahoz ezeet erdeklodnek, hogy milyen tapasztalatokat gyujtottek onnan diakok/tanarok/takaritok/gonnokok:DD

2017. jún. 19. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondnok*
2017. jún. 19. 12:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit hallottam róla, azok nem túl jó hírek, bárcsak ne oda mentél volna!

De ha kitartó vagy, akkor itt is elérhetsz egy olyan célt, amivel meg lennél elégedve. De jót soha nem hallottam erről az iskoláról.

2017. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz. Tényleg. Felsős évfolyamokon nem valami színvonalas az oktatás.
2018. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
A kerület összes iskolája közül - beleértve az általánost és a gimit is - egyedül a Gregor ér valamit, de az sincs benne országos szinten az első százban. (Vélhetőleg az oktatás színvonala miatt népszerű az a párt, amelyik.)
2020. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Balassi benne szokott lenni a top50-ben ha a listát nézzük.
2020. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!