Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi eredményét...

Az érettségi eredményét (írásbeli és szóbeli is) nekem kell elpostáznom az Oktatási Hivatalnak (a hiányzó dokumentumokkal) vagy az iskola megteszi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Titeket komoylan semmiről nem képes az iskátok tájékozatni? Ne vedd magadra, de nem tudom hány ilyen és ehhez hasonló kérdést olvasok a felvételi jelentkezés óta nap mint nap...

Mindegy. De amúgy le van írva, hogy a hiányzó dokumentumokat neked kell pótolni. Ami nyilván az érettségi meg ha van nyelvvizsga ésatöbbi

2010. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked kell, de majd minden fénymásolatra írd le a regsisztrációs számod.
2010. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az iskola nem csinál semmit, azon túl, hogy kibocsátja és odaadja neked a dokumentumokat (érettségi bizonyítvány).

Mindent neked kell fénymásolnod és időben, határidő előtt beküldened! A már elküldött jelentkezési lapodon lévő regisztrációs számot is fel kell tüntetned, ez alapján tudják megállapítani, ki vagy.

2010. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!!


Amúgy a suli semmit nem mondott erről... :s

2010. máj. 19. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kéne a sulinak mindent a diák szájába rágni. 18 évesen legyen már annyira felnőtt valaki, hogy kinyitja a tájékoztató könyvet, vagy megnézi a felvi.hu-n. Nem olyan nehéz ám, nekem is megy. Amúgy igen, neked kell, nem értem, miért tenné meg az iskolád. Ez nem ovi.
2010. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, senkinek sem kell a szájába rágni...

viszont szerintem azért a tanárok/igazgató rászánhatott volna egy osztályfőnöki órát, vagy a 20 perces nagyszünetet egy meg/átbeszélésre, hogy hogy is van ez az érettségi.

De ez nem történt meg.. legalábbis nálunk.

Én utánanéztem annak, ami érdekelt, de erre nem találtam konkrétumot, ezért kérdeztem itt meg. Azt hiszem erre való ez a fórum..

A válaszokat mégegyszer köszönöm!

2010. máj. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!