Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTEn elsőévesek kapnak...

ELTEn elsőévesek kapnak kollégiumi ellátást? Állítólag nehéz a bekerülés.

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Én is az ELTEn fogok tanulni jövőre. Milyen szakra mész?
2017. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha felvesznek jelentkezned kell a koliba. Altalaban 36-30 pont kozott megy a hqtar, en azt mondom nagyon nehez bekerulni ha nem eltek szarul anyagilag, nem laksz legalabb 250 kilometerre es nem vagy allamin, illetve nincs 2 90%os emelt erettsegid. Mikor en jelentkeztem 37 pontom lett ephohgy bekerultem, viszont volt egy lany akik kozepesen eltek, tehat egy szoba arat nem igazan tudtak volna kinyogni albiba, ha jol emlekszem Bekescsaba mellett lakott valahol, es nem vettek fel a koliba. Sok mindenen mulik, attol is fugg hanyan jelentkeznek iden koliba mivel a felsobbevesekkel is szamolni kell
2017. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, ha kell egy egész olcsó magánkoli tudok egyet :) írj privátot, szívesen leírom a véleményem róla stb.
2017. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
3.vagyok. Nem tudom mi alapjan lettem lepontozva de oke :D ha tetszik valakinek ha nem attol meg igy van a koli
2017. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Járni jár, de tény, hogy nagyobb a jelentkezés a férőhelyek számánál. Az teljesen relatív, hogy mennyire nehéz bekerülni, de mindig lesz, aki nem jut be.


Mindenesetre azt tanácsolom, hogy jelentkezz, hátha összejön. Ha pedig bekerültél, akkor próbálj aktívabb tagja lenni a közösségnek, mert annál nagyobb az esélye, hogy te kerülsz vissza jövőre is :)

2017. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!