Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola Fasori Evangélik...

Milyen iskola Fasori Evangélikus Gimnázium?

Figyelt kérdés
Lónyayba járok de 10. osztályt már ott szeretném kezdeni, és hogy megéri e oda átmenni.
2017. jún. 22. 13:48
 1/8 anonim válasza:
Fasoris vagyok, én szeretem. Vannak erős tanárok, vannak nagyon gyengék, sok a program. Szerintem attól függ, hogy megéri e átmenned, hogy miért szeretnél átmenni. Ha a tanítás miatt, nem feltétlenül a Fasori a te sulid, bár nem ismerem a Lónyayt. Mindenesetre szívesen várunk, ha idejönnél:)
2017. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Legalja
2018. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
Ha jót akkarsz magadnak akkor nem mész a Fasorba ! Tudom mostmár késő de a következő évi felvételizőknek jól jöhet ! Én a Fasorba járok 5.korom óta ! Nagyon de nagyon megbántam hogy 8.ban nem mentem el !! A tanítás színvonala mínősítetlen az összes tanár fos persze van egy-két kivétel de az max 5.tanár nem több itt most a főtantárgyas tanárokra gondolok ! De a mellék tantárgyak között talán 1-2van aki jó !! Ha Palágyi tanít akkor nála bekell nyalni mert másképp nem fogod túl élni az óráit Teleki és Nováky úgy szintén ! A nevet és a jóhirét túl nagydobra verik és ez mögött semmi nincsen ! Ha jót akkarsz magadnak és jó sulit akkor nem jössz a Fasorba ! Lehet higy van felújított sport pályája meg felszerelt laborja de ezek mogott nincs normális kemia vagy többi természet tudományos tanár akik jól áttudják adni az anyagot ! Az iskolába a nyelvi és az általános osztálynak már évek óta nem indul kémia fakt és ha Biosz fakton nem Bátovszkyt kapják akk nincs értelme !! Nekem nagyin jó az osztály közösségem, összetartóak vagyunk de ezzel ellentétben egy nagyon szar osztályfőnökünk van és van az osztálynak kb 3 értelmes tanára nem több ! A Fasorrol sok jót lehet hallani de azok nem igazak mert amik az iskolába folynak az nem normális ! Az igazgató szörnyű !! A nyelv tanárokat hagyjuk mert minősithetetlenek !! De tényleg az egesz Fasor az amit hallani lehet róla az egy nagy átverés! És egyáltalán nem érezni az egyházi szeleműséget !! Ahhoz képest higy evangélikus suli a Katolikusok és a reformátusok többet tanulnak hittanból mint az evangélikusok mert ha hittanbol Koren tanít akk csak a családfáját fogod kívülről tudni semmi mást ! Ha Palágyi tanít fizikából nem fogsz másról hallani mint Wignerről vagy az MTA-ról meg Newton törvényeiről meg Kepler törvényeiről és persze a csillagászatról semmi másról nem fogsz hallani az óráján ! Ha van kérdés privátba válaszolok !!
2018. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3. Válaszoló respect! Én is fasoros vagyok, humánon. Egyszer hallottuk Novákyt magában beszélni, hogy már rég nyugdíjba kellett volna mennie... Ha eddig nem ment, ezután se fog, szóval megszívtuk. Palágyi van nekünk is fizikán, ő is szerintem már nyugdíjas lehetne, de nemtom h hány éves, nem jelzi a Facebook XD. lehetetlen nem elaludni rajta, és sokat hiányzik. És sajnos igazad van, egy kezemen meg tudom számolni, hány jó tanár van a fasorban...
2020. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anettbp ***** válasza:
Milyen ott az angoltanítás és milyenek az angoltanárok?
2020. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tigrisoroszlán válasza:
63%
Az angol tanárok szarok
2020. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nováky még komolyan tanít???

Már 10 éve is nagyon idős volt.

2021. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk anno majdnem mindenkinek lett nyelvvizsgája többeknek két nyelvből is, úgyhogy nem mondanám hogy szar a nyelvoktatás. Valószínűleg inkább a most odajáró diákok képességeivel és/vagy szorgalmával lehet gond.
2021. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!