Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan osszam be a tanulni...

Hogyan osszam be a tanulni valómat a szóbelire? Félek, h elcsúszom az egésszel.

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg hány tételt kell naponta megtanulnod, hogy végezz. Pár napot pedig hagyj ismétlésre is.

De így is el fogsz vele csúszni, ha hajlamos vagy arra, hogy mindent az utolsó pillanatban csinálsz:D Én is tök jól beosztottam, hogy minden nap 5 tétel. Egészen az első napig ment is:D:D

Aztán egy hét alatt tanultam meg az összes szóbeli tételem:D

2010. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már elcsúsztam az egésszel, mivel összesen 190 tételem van, és van rá 20 napom... :'( No komment!

Neked mennyi van?


Azt tanácsolom, hogy minden nap tanulj meg leglább 4-5 tételt, amit ismételgetsz mindig.

2010. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére csak 80 tételem van. minden hétköznap 4, és pont meg iss tanulom az összeset.
2010. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18:26 vagyok. annyi a baj, hogy nagyon unalmas:D nincs matek:(
2010. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem osszesen 104 tetelem van, plusz majd kozben alkalmassagi vizsgam, ma kezdtem el, de tuti elcsuszok es utolso pillanatra hagyom...
2010. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!