Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj, ha én töltöm ki/írom alá...

Baj, ha én töltöm ki/írom alá az indexemet? Mi csinálhatnak velem, ha kiderül?

Figyelt kérdés
Rendszeresen én írom be a jegyeket, és persze írom alá a jegyeket. Mindig az igazi jegyeket írom be. Utálok a tanárok után menni.
2010. máj. 19. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Okirathamisítás miatt feljelentenek, és el is küldenek a suliból.
2010. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kiderül, vége mindennek.
2010. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már volt egy ilyen kérdés, és igen, még mindig baj, és még mindig nem értem, hogy is képzelted ezt.
2010. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha nem vágysz sittes-anális élményekre, erről mélyen hallgatsz és többet nem teszel ilyet.
2010. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

legutóbb mult félévben csoporttársamnak mi segitettünk beirni,full ugy néz ki mint a tanár eredeti aláirása...egyszerűen lehetetlen volt utolérni a tanárt,ha meg nem adod le,vagy késve adod le vagy aláirás nélkül adod le,akkor 5ezer a büntetés...

beirtuk

tanulmányis nővel tegezőviszonyban vagyunk,elmondtuk,,,mosolyogva közölte,hogy amig egyezik a neptunnal,a akutyát se érdekli...

2010. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

okirathamisítás, kitilhatnak az egész felsőoktatásból plusz járhatsz a bíróságra, és bár sittre nem tesznek, tuti a pénzbüntetés


ja és az életben nem kapsz munkát, ha ez kiderül, nincs olyan munkáltató, aki felvenne egy ilyen embert


szóval ennyi - én inkább megkerestem volna a tanárt...

2010. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A félévet nem az index alapján zárják, hanem jegyzőkönyv alapján. Ha egyezik a jegyzőkönyvvel, akkor szerencséd lehet. Ha nem egyezik, akkor az "Utálok a tanárok után menni" keresztbevághatja az álmaidat.
2010. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!