Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Samsung galaxy j5 2016 om...

Samsung galaxy j5 2016 om van. Ha megnyomom a bal also negyzetet vagy snapchatelek néha kiad egy kattanó hangot, még akkor is ha le van halkitva szoval biztos belülről jön. Ez gond? Tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 17:18
 1/4 anonim válasza:

Szia

Nekem is ilyen telefonom van es nekem is ezt szokta csinalni es en ugy tapasztaltam hogy ez a kamera, videok, es kepek megnyitasa miatt van🙂

2017. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elozo vagyok, illetve a kilepesnel
2017. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia,azért van mert ilyenkor bekapcsol a kamera és a benne lévő lencse fokuszál és ilyenkor lehet hallani azt a hangot.Ha elkezded rázni a telefont akkor is lehet hallani ahogy koccan.
2017. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár rázogatásnál nem kattog, de köszönöm a válaszokat
2017. júl. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!