Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen a Mándy...

Szerintetek milyen a Mándy Iván Szakközépsuli?

Figyelt kérdés
Milyenen a diákok/tanárok? Jó hírű suli? Milyen átlaggal vesznek fel? Vannak cigányok? Nem probléma ha vannak csak azért értitek... normálisak legyenek. Nem szeretnék majd a késöbbiekben iskolát váltani. Valami vélemény vagy tapasztalatod van akkor oszd meg velem! Köszönöm.

2017. jún. 27. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó hírűnek nem mondanám,tesóm odajárt. Elég sok a kisebbségi,de ha betudsz illeszkedni nincs gond,de könnyen keveredhetsz rossz társaságba. A tanárok bátyám szerint jól felkészültek,értenek ahhoz amit tanitanak. Ő jelenleg külföldön helyezkedett el szakácsként. Én a helyedben azért keresgélnék színvonalasabb sulikat még :)
2017. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi !:D
2017. jún. 27. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, ez a suli hol (melyik város)ban van?
2017. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Haaaat. En semmi jot nem tudok rola mondani, mondjuk szerencsere en nem oda jartam es tudom hogy mar a kerdes sem aktualis.


En nehanapjan voltam ott, baratom oda jart es a huga is es ha nekem nem volt dolgom az egyetemen volt hogy beszeltem az osztalyfonokevel es beulhettem orakra. Ne haragudjon meg senki aki mandys volt de az osztalyok fele eletkeptelen es idiota es akkor meg szepen fogalmaztam. Az hogy valaki nem tudja hogy a 2e az mondjuk a 2ezer roviditese a matekban, vagy hogy hany fokos a derekszog. Vadallatkent viselkednek, mikor a tanarhoz hozzavagjak a taskat vagy az osztalytarsat konkretan izombol kirugja a teremajton. Ezenkivul meg teszem hozza hogy szemtelenek, es nem csak a vegzosokrol van szo. Mikor a tanar panaszkodik hogy nemhogy 250 ora hianyzasbol mind le van igazolva, hanem volt akinek mar konkretan novemberbe megvolt 250 (konkretan 1.heten TALAN) benn volt es akkor se egesz nap, utanna novemberig senki se latta.:D rendszeresen kihagyjak a diakok az orakat.


A tanarok ettol fuggetlen meg mindig eleg jol birjak szusszal en csodalom ott oket eskuszom.


Es nem lehuzni akarom tapasztalatrol beszelek. Most mar a kozpontit is eltoroltek ott es sajnos nem veletlen, a mandy gyujtoiskola lett

2018. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tudom nem aktualis mar de hatha valakinek ez segitseg, 90%-a cigany, tanarok normalisak es nem szivatjak az embert
2022. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát elférne oda egy porajmos, az biztos.
2022. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
rohadt sok a cigány, hiányzik a waffen-ss
2022. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

90% cigany es nem jarnak be ahogy az elottem szolo is mondta. 1 het alatt 2 tortenelem tanar is elment. Az egyik 1 napot birt ki ebbe az iskolaba es elment. Masik pedig par napot. A diakok analfabetak, helyesen irni sem tudnak. Pl. "aszt"

Tanarok viszonylag jok.

0 kovetelmeny, csak akkor buksz meg ha nem jarsz be.

Szerintem ennyi eleg is volt

2023. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-asnak teljes mértékben igaza van, a diákok 3/4-ede baszik a tanulásra, gyakori a tiszteletlenség a tanárokkal szemben. Volt személyes tapasztalatom, amikor egy 14 éves (félig roma lány) mondta azt egy időskorú tanárnak hogy "kussoljon". Nem vagyok rasszista, faji alapon nem akarok megkülönböztetni senkit. De akik ennyire nem bírnak magukkal, azoknak már kijárna egy gázkamra, mert észbontó hogy mit meg nem engednek maguknak. Természetesen a cigányok gyakran osztálytársaikat is kinézik, a tanárok meg semmit sem tesznek ez ellen, azt javaslom mindenkinek hogy keressen színvonalasabb iskolát.
2023. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!