Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE ETK-sok! Kollégium?

SE ETK-sok! Kollégium?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy milyen kollégiumokba lehet menni az ETK-soknak, milyenek ezek a kolik és mennyire nehéz bekerülni?

2017. jún. 27. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!kb 2-3 koli van ahova be lehet kerülni, de nagyon nehéz, elsősök közül szakirányonként kb 5 ember szokott bekerülni én ezt tapasztaltam.Felsőbb évesként több ismerősöm is kapott már helyet,aki első félévben nem szóval később könnyebb. Én kezdettől fogva albiban lakom, de eddig ezt tapasztaltam, hogy nem lehet sajnos a kolira alapozni ,mert augusztus végén derül ki ,aztán meg ha nem jut be valaki,akkor kereshet szállást néhány nap alatt sulikezdésig és az elég stresszes, esetleg magán koli is jó lehet
2017. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!