Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépész szakon melyik tantárgya...

Gépész szakon melyik tantárgyak a nagyon nehezek egyetemi szinten?

Figyelt kérdés
Lesz differenciál egyenlet, rugalmasságtan, lengéstan, méréselmélet, valószinűségszámitás? Van még jó pár tantárgy, de ezek közül mi lesz a nehéz?

2017. jún. 30. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a matek matek matek... de ez is annyira emberfüggő...akik már tanulták valamilyen formában(emelt matek, másik egyetemen,vagy csak nagyon tudják..)nekik sokkal könnyebben megy.

fizika sem könnyű, aztán utána a hő és áramlástan, bár nekem abból most megajánlott4esem lett, azt értem.

mechanikára is sokan sírnak,főleg ha szar tanárt kapsz esetleg és nincs semmi előképzettséged,ha van,szerintem nem lesz gáz.

illetve konkrét szakmai tárgyak, gépszerkezettans tb,de nekem az tanár miatt is szar volt. bár nagyon tanár és diákfüggő, de tényleg.

2017. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az áramlástan sokaknak mumus. A diffegyenletek egyáltalán nem nehezek szerintem (gépész szinten). Sokan az elején kihullanak, el se jutnak a komolyabb, nehezebb tárgyakig.
2017. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!