Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tudni a BGE KVIK...

Mit lehet tudni a BGE KVIK ker mark szakáról?

Figyelt kérdés
Minden apróbb részlet érdekelne

2017. júl. 3. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nekem lakótársam ott tanul. Nem egy okos a srác, kb 2-es 3-as tanuló volt végig gimiben, most meg 5-ös mindenből, úgyhogy gondolhatod milyen színvonal van ott... Egész nap otthon ücsörög a gép előtt vagy bulizik, 2 havonta látom 1 órát tanulni. Beleolvastam a tananyagába, mert vannak ugyanolyan tantárgyaink, hát negyed annyit nem kell tanulniuk mint nekünk, csak éppen a könnyített verzió van mindenből. Szerintem ha ezt elvégzi, ezzel a tudással semmire nem fogja vinni.
2017. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hihető amit írsz...


gondolom egy statisztikát, gazd matekot meg operáció kutatást egy gimis 2es simán megcsinál egyetemen bulizással és zéró tanulással :D :D :D


Ülj le fiam, egyes !

2017. júl. 4. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem 2 ismerősöm is oda jár, tudni illik nem egy okos lány, de bent van. Azt mondta egyik legkönnyebb tagozat a suliban, a pszk-val többre lehet menni.
2017. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy értelmetlenül írtam le, vedd úgy hogy többesszámban írtam őket :D
2017. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Első vagyok.

Nekem teljesen mindegy, hogy te oda mész-e tanulni, nem lenne semmi előnyöm vagy hátrányom ha hazudnék ezzel kapcsolatban. DE! Ha hiszed, ha nem, pont a statisztikáról beszélgettünk múltkor, mert panaszkodtam neki, hogy másfél tanultam a statisztika vizsgámra szinte éjjel-nappal, a feladatok szövegét már szinte kívülről fújtam, úgy éreztem megy is, és mégis megbuktam 30 százalékkal. Erre ő mit reagált rá?: Előző nap leült, végigcsinálta az órai feladatok nagyrészét, és 3-as lett neki. Ebben semmi túlzás nincs, ha felvettem volna diktafonnal ugyanezt hallanád vissza. Ezekután ha valaki nekem azt mondja, hogy az a szak egy kicsit is nehéz, az arcába nevetnék.


Ami még duplán tetszett, hogy az egyik tanára épp kutatást csinált évközben az alkohol fogyasztási szokásokról, ezért ha 6 emberrel kitöltettek egy kérdőívet, akkor megajánlott 5-öst kaptak.. Ilyen a világon nincs, megint egy tantárgyon átmennek úgy, hogy 0 tudásuk van.:D Ezt a szakot a legbutább ember is elvégzi, utána mehet a mekibe..

2017. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Arra egy cseppet sem gondoltál, hogy te vagy a hülye és ő okosabb nálad, ugye ? :)


Ja persze, hogy nem. Mert te vagy a legjobb ;) legokosabb, legszebb...

2017. júl. 5. 01:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a legjobb és legokosabb és legszebb, nekem is vannak hibáim és rajtam is kifognak tárgyak. Van önkritikám, nem kell aggodnod miattam.:) Nem tudom miért estél igy nekem, mikor pont neked probálok segiteni és ráláttatni erre a szakra minél részletesebben, ugy beszélsz mintha már ide járnál és ugy szurnám le a szakodat.:D de tudod mit? csináld meg, és gyere vissza mesélni.:) Egyébként meg látod engem erösit meg a másik válaszolo is, miszerint 2 ott tanulo barátnöje ugyanugy szidja.:)


Az meg, hogy én vagyok a buta és ö az okos, nyilván elöfordulhat. Viszont ami megint engem igazol, hogy az én szakomon mindenki más bukdácsol statbol, ezek szerint mindenki buta és a lakotársam csak okos? Tudod mit? Legyen igazad.:)

2017. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hello, én múltkor láttam egy ilyen videót, nemtom,ez-e az:

https://www.youtube.com/watch?v=cWxHCGmZEhQ


de amúgy arról az iskoláról van

2017. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es: Lefogadom, hogy az életedben az intézmény közelében nem voltál. Láttam én már 5-ös matekost bukni gazdmatekból, mert itt már teljesen máshogy kell állni a tanuláshoz mint egy középsuliban.
2018. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!