Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van lista az összes...

Hol van lista az összes szóbeli érettségiről?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy van mert egyszer már mintha megtaláltam volna, de most nem találom.

Segítenétek?


2017. júl. 5. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan mire vagy kíváncsi? Arra, hogy melyik tárgyakból van szóbeli rész is?
2017. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos, én különösen az angol és történelem emeltben vagyok érdekelt, bár a többi is jól jönne.

Ami érdekel, hogy:

- milyen lebontásban van a 4 év tananyaga, tehát a tételek tartalma

- milyen kulcsszavakat/elemeket kell megemlítenem az adott tételben, hogy maximális pontot kapjak a feleletemre.


Ha jól tudom összesen 100 van, amiből 20 lesz amiből egyáltalán húzhatok az adott vizsgán és 1 amiből felelnem kell.

Mind a 100-ra szükségem lenne, hogy fel tudjak készülni a '18-as májusi érettségire.

2017. júl. 5. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emelt érettségi szóbeli tételei nem nyilvánosak, csupán a témakörök érhetőek el az oktatas.hu-n pár hónappal a vizsga előtt, de az nem nagy segítség. Szerintem te a vizsgakövetelményekre gondolsz, szintén egyből megtalálod a tantárgyak mellett az oktatás.hu-n.
2017. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy a tantárgyak mellett?
2017. júl. 7. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!