Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 24 évesen nem túl öreg az...

24 évesen nem túl öreg az ember egyetemistának?

Figyelt kérdés
24 éves múltam és most ősszel fogom elkezdeni a tanári szakképzést. Szerintetek nem leszek túl öreg többiek között? Kb 30 évesen fogok végezni és egy kicsit aggaszt hogy egy 30 éves pályakezdő tanár hogy néz már ki. El vagyok keseredve ez miatt.

2017. júl. 6. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan!anyukám 49 évesen kezdte a fősulit
2017. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a többiek fiatalabbak lesznek?

Az egyetemeken elég nagy tud lenni a korkülönbség (és itt nem 5-6 évről beszélek), szóval emiatt kár aggódni.

2017. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én idén jelentkeztem /23 vagyok/ :)
2017. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leginkább azon aggódok hogy 30 évesen fogok végezni.
2017. júl. 6. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem késő, másfelől ha meg 24 évesen végeznél lehet az lenne a problémád hogy túl fiatalnak nézel ki és nem vesznek komolyan a diákok.


Csak pozitív ha valakinek még 20 / 30 / 40 évesen is van kapacitása / kitartása tanulni

2017. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanárnál nem is baj talán, ha nem huszonévesen kezd. :) Simán lesznek a te korosztályodból is az egyetemen, emiatt ne aggódj, sok sikert hozzá. :)
2017. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő, nem vagy lekésve semmiről:) Vannak akik sokat csúsznak, halasztanak vagy orvosnak, pszichológusnak, ilyesminek tanulnak ahol gyakorlatok meg szakosodások, továbbképzések, stb-k miatt kb 30 évesen végeznek. Vagy akik nem az első szakukat csinálják. 70 évesen már furán néznél ki egy kicsit, de huszon, harminc évesen még egyáltalán nem furcsa se a pályakezdés, se az egyetemre járás.
2017. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%

Üdv sorstárt! :D


Hát figyelj én 21 vagyok és lehet még én is tanárin kötök ki 23 évesen akkor már.


Ha nekem ezt mondták, hogy nem vagyok öreg, mert mondták, hogy idősebbek is mentek tanárnak. Hát ez van.

Érdekesen néz ki 30 éves pályakezdő tanár, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy belül te elégedett vagy e magaddal.


Minden jót!

2017. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!