Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Szolnoki Varga...

Milyen a Szolnoki Varga Katalin Gimnázium?

Figyelt kérdés
Felvennének 4,8-as átlaggal?Az Arany Jánosos programmal induló osztály milyen?A tanárok és az ott tanuló diákok milyenek?Van külön kollégiuma?

2017. júl. 15. 20:34
 1/4 anonim válasza:

szia:)elég erős egy gimnázium,a 4,8-as átlag tökéletes oda.

sok rosszat mondanak róla,de nagyon összetartó egy közösség.a tanárok viszonlyag jófejek,bár nagyon keményen hajtanak.

nincs külön koli,a Széchenyi lakótelepi koliban van elszállásolva a legtöbb Vargás,de vannak páran a Városiban is ami a Tiszaparton van.

azt ajánlom hogy nyílt napon mindenképp nézd meg:)

2017. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és nagyon szép Szolnok is... ha máshova nem tudok elmenni mindig ott kirándulgatok
2017. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aranyosak általában közutálat tárgyai, bár ez enyhülni/megszűnni látszik. Viszont sokkal összetartóbb a közösségük, mint más osztályoknak.

A tanárok között vannak érdekesek, de meglátásom szerint korrektek. Már amennyire a mai rendszerben korrektek a tanárok. A diákok olyanok, mint máshol. Vegyesek.

2017. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az átlagod egy jó felvételi mellett tökéletes.

Az Arany Programnak van egy csomó előnye, bár nem tudom pontosan mindet, mert nem azon vagyok. Az tény, hogy néhányan negatívan vélekednek az aranyosokról, de szerintem ez ma már nincs többségben, én akiket ismerek onnan, mert együtt járunk tesire, azok közül a többség normális, de tény, van pár nagyhangú. Viszont az osztályközösségük tényleg nagyon jó, összetartó csapat.

A tanárok döntő többsége jól tanít, de átlagosan mindegyiknek van valamilyen fura hóbortja. Viszont nagyon korrektek, legalábbis én ezt látom az előző sulim után. A diákok vegyesek, mint mindenhol, a kolit pedig előttem elmondták.

Összességében szerintem jó iskola, én szeretek oda járni.

2017. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!