Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Óbudai gimnáziumban...

Milyen az Óbudai gimnáziumban a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Most leszek 9.-edik osztályos az Óbudaiban, és kiváncsi vagyok mennyire vannak szivatások, hogy milyenek voltak a régebbi óbudaisoknak a tapasztalataik, vagy esetleg más élményekre is kiváncsi vagyok. :)

2017. júl. 18. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Nagy lepukkant szottüdülő, a letűnt szocializmust idéző épületekkel. A szívatás nem több a korán reggel a "Pál, Kata, Péter, jó reggelt" kezdetű örökzöld slágerrel való ébresztésnél. (Meg a szomszéd kocsma "bárzenéje" kicsit behallatszik.) Na jó még reggeli csoportos futás is van. Ez nem egyetemi gólyatábor, ezt tanárok rendezik a már 30+ éve bevált módon, itt nincs egymás p**sájából való mogyoróevés, meg hasonlók.
2017. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2017. júl. 31. 12:33
 3/3 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ne várj semmit és nem fogsz csalódni. A Gólyatábor mint ahogyan maga az iskola is, egy sötét szoba. Nem egy nehéz éven vagyok túl...
2018. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!