Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felv.hu-n tudok már feltölte...

A felv.hu-n tudok már feltölteni nyelvvizsga bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Én nem találok rá lehetőséget egyelőre.
2010. máj. 22. 17:30
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Mi már rég feltöltöttük. Most azt nem tudom, hogy júni 2-ig kell-e vagy július valameddig, de nézd meg újra és töltsd fel.
2010. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy nyelvvizsga igazolása a feltöltési lehetőségeknél. Viszont például úgy emlékszem még télen be kellett jelölni, hogy milyen nyelv, milyen fok, most meg csak feltöltöd. Nem is tiszta, hogy ha külön bizonyítványban kaptam meg az írásbelit és a szóbelit, egyben kéne feltöltenem, vagy külön-külön.
2010. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem találom, hogy hol lehetne feltölteni. Egyrészt. Másrészt meg korábban (február) nem is tudhattam, hogy meglesz a nyelvvizsga, mivel áprilisban lett meg a bizonyítvány. Akkor WTF?
2010. máj. 22. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
"új dokumentum csatolása" ennyire egyszerű...
2010. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!