Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterszakos felvételin...

Mesterszakos felvételin mindkét bejelölt helyen EGY ponttal csúsztam el, van bármilyen lehetőségem alternatívám, hogy ezen változtathassak?

Figyelt kérdés

Két helyre is beadtam relatíve magas pontszámot értem el, de úgy tűnik a ponthatár még ennél is magasabb volt.


A furcsa az egészben, hogy míg mások 5-10 pontokkal estek el tőle, én mindkét helyen csak egyetlenegy ponttal...ez csak véletlen, vagy a létszámlimit miatt pont nálam húzták meg a határt mindkét mesteren?


Na és a fő kérdés, hogy ezt bármilyen módon fellebezhetem, hogy 1 pontot valahogy összekaparjak, pl. a felvételi elbeszélgetés pontjának újraszámolását vagy valami?


Nagyon idegesít, mert teljesen váratlan volt, hogy nemcsak egy hanem mindkét hely ki lett lőve, miközben felvételin a tanárok is mondták, hogy szeptemberben biztos találkozunk, minden jól ment...



2017. júl. 27. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Milyen suli ez? Vagy túljelentkezés volt? Nálunk direkt nem szemétkedtek a pontszámokkal de pl. kisebb nevű egyetemen 15 pontokkal magasabbak voltak a pontok. Amúgy esetleg a tanszékkel aki ezért felelős nem lehet beszélni? Bár nekem sima zh-ra sajnálták az 1 pontot korábban.
2017. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
hát, mesteren az ember azt hiszi, olyanok vannak, akik ismerik a rendszert...
2017. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
Azt lehet csinálni, hogy jövőre ügyesebb leszel.
2017. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!