Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunba, hogy kell regisztrálni?

Neptunba, hogy kell regisztrálni?

Figyelt kérdés

Felvettek az SZTE-re, úgy tudtam kapok egy emailt majd és abban lesz a kódom meg minden szükséges információ. De a honlapon azt olvastam, hogy júli 27-től lehet regisztrálni a neptunba..

Teljes a káosz a fejemben, nincs egyetemista ismerősőm, bátyáim nem jártak főiskolára/egyetemre. Nem tudom most mi is a teendő.

19/L



2017. júl. 28. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, kapsz majd egy emailt/levelet amiben lesz egy kód+jelszó amivel be tudsz majd lépni.

Neptunra úgy is csak augusztus végén lesz szükséged a tárgyfelvételhez. Élvezd ki, amíg nem kell hozzányúlnod, mert utálni fogod a következő években :D

2017. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt lehet(ne):


[link]

2017. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :D
2017. júl. 28. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A GÓLYA 2017A felvételi eljárásben felvett hallgatóink adatai még nincsenek betöltve a Neptunba,

így egyelőre nem tudnak regisztrálni.


Ezt írja, szóval gondolom még várnunk kell.

2017. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én már várom kicsit :D

sokakon azt látom nem is érdekli annyira.. Most velem van a baj vagy mi?

2017. júl. 28. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Én is nagyon várom már, hogy elkezdjem az egyetemet.
2017. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd megutálod a rendszert, mikor tárgy/vizsgafelvétel előtt 1 perccel ledob :DD
2017. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! Én is idén vagyok elsőéves Szegeden, ma sikerült végre regisztrálnom a Neptunba,nem tudom neked sikerült e már, vagy mi alapján megy, de ha névsor, akkor én P-s vagyok, a barátom V és még nem regisztrálhat. Ha sikerült itt valamelyikőtöknek már, akkor nekem is kellene egy kis segítség.

Ugye azt írja, hogy a kapott azonosító kell a Modulo belépéshez is, ahol a kollégium jelentkezést, meg beiratkozási időpontot kell intézni például. De nekem az a baj, hogy a modulo azt írja, hogy sikeres azonosítás, de nem található a külső rendszerben... Valakinek hasonló? Vagy esetleg tipp? Előre is köszi! :) 19/L

2017. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!