Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Cukrász vagy jogi asszisztens?

Cukrász vagy jogi asszisztens?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Most éppen én a cukiba megyek egy puncs tortáért és sajtos rolóért.
2017. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbiban mi olyan nagy szám? Olyat is ismerek aki ahelyett h mesterezni eizéli erre az izére a féléveit...
2017. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A jogi asszisztens többet keres mint a cukrász, de a cukrász nem tanul annyit, mint a jogi asszisztens.
2017. júl. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a jogi asszisztens. :D Szerintem előbbi inkább ügyesség, utóbbi eszesség kérdése, tehát merőben más beállítottságú embereknek való. A jogi asszisztensi képzés szerintem nagyon sok pluszt tud adni, ha amúgy beszélsz nyelve(ke)t és jó a kommunikációs készséged, értelmes vagy.


Én is nagyon gondolkodom, mert szívem szerin jogásznak mennék, de mindenki le akar beszélni, mondván kb. lehetetlen megcsinálni. Főleg levelezőn - én már nem tudok nappalira menni család mellett. (Mondjuk én nem vagyok ez a pesszimista fajta, nehezen hiszem, de azért könnyű lelombozni ha csak ezt hallja az ember.) Ezért gondolkodtam az enyhébb verzión, a jogi asszisztensen, bár állítólag mennyiségre ugyanannyi a tanagyag (meg nehézségre is), csak épp nem annyi tárgy és év - nyilván. :D Hát... Valaki, tapasztalattal? Szívesen beszélgetnék.

2017. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a jogászként is nehezen helyezkedik el az ember, nemhogy jogi aszisztensként. Cukrász.
2017. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!