Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett DE-gyógypedagó...

Ki jelentkezett DE-gyógypedagógiára?

Figyelt kérdés
Hány ponttal vettek fel, mit vártok a szaktól mivel új itt a DE-n? :D
2017. júl. 30. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat az off-ért. Én lehet, hogy pótfelvételin jelentkezem ide. Láttam, hogy van alkalmassági. Tudnál írni arról, hogy milyen volt?

ON: Korábban jártam olyan képzésre, ami új volt. A nehézség, hogy az oktatók nem mindig álltak a helyzet magaslatán, ráadásul volt néhány óraadó dilettáns, akit az utolsó pillanatban sikerült leakasztaniuk valahonnan. De nem hiszem, hogy a DE-n ez így lenne, hiszen nagy oktatógárdával rendelkezik. Az egyik "nehézség" ilyenkor, hogy nincsenek felsőbb évesek, akiktől jó tanácsokat és jegyzeteket, tételeket lehet kapni. Sok minden időközben változik, amikre oda kell figyelni, hiszen még nem kiforrott a rendszer, de pont emiatt jól össze tud kovácsolódni a csapat. Egyébként 428 ponttal jelentkeznék.

2017. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrét alkalmassági nem volt, a háziorvossal kitöltendő lapot kellett elküldeni meg ugye feltölteni, úgy tudom majd a szakirány választásnál (logopedus) lesz alkalmassagi.
2017. júl. 31. 13:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy lehet lesz majd egy kis osszevisszasag , de a legjobbakat remelem, hogy jo lesz :D
2017. júl. 31. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen az alkalmassági és mikor van?
2021. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!